Torneo Survivors ta sigui e wikènt aki na Suvek Ballpark

55

Willemstad,– Despues ku e torneo di Survivors a ranka sali den fin di siman tras di lomba na e parke di Pichingolo aya na Buena Vista, e partidonan ta bai kontinuá e wikènt aki na Suvek Ballpark ku weganan riba djabièrnè, djasabra i djadumingu. Pa loke ta djasabra i djadumingu lo tin weganan tantu riba vèlt A komo riba vèlt B.

Ta pidi tur ekipo pa yega na ora di manera ku por kumpli kabalmente ku e skema di wega i pa evitá ku lo por tin pèrdèmentu pa forfeit.

 

                              SUVEK BALLPARK VELT A
                            DJABIERNE 25 YANUARI 2019
ORA EKIPO v/s EKIPO Pul
19.30 – 20.45 Aqualectra v/s Polis 2 SMA
21.00 – 22.15 Isla v/s Sbab SMC
22.30 – 23.45 Coca Cola v/s Licores Maduro SMD

 

                             SUVEK BALLPARK VELT A
                            DJASABRA 26 YANUARI 2019
ORA EKIPO v/s EKIPO PUL
10.00 – 11.30 Jaws v/s Sharks/ Baranka Liga 50
11.45 – 13.15 Ban Serio v/s Mon Repos Sl. Liga 50
13.30 – 15.00 Cat Power v/s Lions Liga 50
15.15 – 16.45 Jandoret v/s Pitufos Liga 50
17.00 – 18.15 Belastingdienst v/s Citco SMB
18.30 – 19.45 CPA/KTK v/s BDC / ENJIA SMB
20.00 – 21.15 Fraal v/s Napa SMD
21.30 – 22.45 EWT v/s APC / IT SMS A

 

                             SUVEK BALLPARK VE:LT B
                            DJASABRA 26 YANUARI 2019
ORA EKIPO v/s EKIPO PUL
10.30 – 11.45 Quick ‘60 v/s Black Sox SMS B
12.00 – 13.15 Bradweer v/s Polis 2 SMA
13.30 – 14.45 Aqualectra v/s Cis SMA
15.00 – 16.15 Isla v/s Polis 1 SMC

 

                                SUVEK BALLPARK VELT A
                            DJADUMINGU 27 YANUARI 2019
ORA EKIPO v/s EKIPO PUL
10.00 – 11.30 lions v/s Pitufos Liga 50
11.45 – 13.15 Cat Power v/s Jandoret Liga 50
13.30 – 15.00 Jaws v/s Mon Repos Sl. Liga 50
15.15 – 16.45 Ban Serio v/s Sharks / Baranka Liga 50
17.00 – 18.15 Bradweer v/s Cis SMA
18.30 – 19.45 GGZ v/s Polis 1 SMC
20.00 – 21.15 GGZ v/s Sbab SMC

 

                                SUVEK BALLPARK VELT B
                            DJADUMINGU 27 YANUARI 2019
ORA EKIPO v/s EKIPO PUL
10.30 – 11.45 Cpca Cola v/s NAPA SMD
12.00 – 13.15 Licores Maduro v/s Fraal SMD
13.30 – 14.45 Belastingdienst v/s BDC / Ennia SMB
15.00 – 16.15 CPA/KTK v/s Citco SMB
16.30 – 17.45 EWT v/s Wenman SMS A